Kategorie
organizacyjno-informacyjne

O Dostępnym Apple co i jak i dlaczego.

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Blog dostępne Apple to tak naprawdę poszerzenie działalności facebookowej, gdzie prezentowane informacje
umieszczane są w formie postów na grupie o tej samej nazwie.
Pomysł na grupę powstał pod koniec marca tego roku z chwilą kiedy to coraz więcej znajomków zaczęło wyposażać
się w Mace czy iPhone’y i w związku z tym zaczęło pojawiać się coraz to więcej pytań odnośnie obsługi aplikacji na jeden czy na drugi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Blog dostępne Apple to tak naprawdę poszerzenie działalności facebookowej.  Prezentowane na nim informacje umieszczane są w formie postów na grupie o tej samej nazwie.
Pomysł na grupę powstał pod koniec marca tego roku z chwilą kiedy to coraz więcej znajomków zaczęło wyposażać się w Mace czy iPhone’y.  W związku z tym zaczęło pojawiać się coraz to więcej pytań odnośnie obsługi aplikacji na jeden czy na drugi sprzęt.
Pomyślałem sobie wtedy, że można by stworzyć takie miejsce, gdzie pomoc w rozwiązywaniu tych czy innych problemów, odpowiedzi na te czy inne pytania docierałyby szybko i sprawnie na zasadzie pomocy wzajemnej, wymiany doświadczeń.
Powstała więc grupa Dostępne Apple, która obecnie liczy 226 członków i ich liczba stale wzrasta. Bardzo to cieszy, gdyż widać, że ludzie po prostu tego potrzebowali i nadal potrzebują.
Teraz jednak przyszedł czas na poszerzenie idei popularyzowania używania produktów z jabłuszkiem, stąd niniejszy blog. Jest on kierowany przede wszystkim do tych, którzy z różnych względów nie mają konta Facebook. W związku z tym nie mogą oni w żaden sposób korzystać z informacji pojawiających się na grupie. Niech również i te osoby mają możliwość z nich skorzystania.
Informacje zamieszczane na grupie będą się tu pojawiały z pewnym opóźnieniem, gdyż nie mamy jeszcze klienta dla iOS czy też macOS. Na klienta dla systemu Windows zaglądam natomiast dość nieregularnie. Wiąże się to z tym, iż na komentarze pod wpisami na niniejszym blogu będę również odpowiadał z opóźnieniem. Dlatego też wszystkim posiadaczom Facebooka, którzy chcą szybko i sprawnie otrzymywać odpowiedzi na swe pytania sugeruję wysłanie prośby o dołączenie do grupy Dostępne Apple. Tak po prostu będzie lepiej. 🙂

Oczywiście nie zniechęcam w żadnym razie do czytania tego, co się tu pojawi, gdyż wpisy będą po części wynikiem zbierania komentarzy pod postami na Facebooku, w przejrzystej formie.
Tych, do których przede wszystkim ten blog jest kierowany w razie wątpliwości proszę o zadawanie pytań czy to w komentarzach pod wpisami czy też w wiadomościach prywatnych. Odpowiedzi na zadawane pytania będą udzielane w kolejnych wpisach, chyba że sytuacja będzie wymagała udzielenia odpowiedzi w innej formie.
To tyle informacji ode mnie. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem dostatecznie jasno i mimo wszystko niezbyt rozwlekle.
Po wszelkie informacje na temat grupy i zasad w niej panujących odsyłam do jej opisu a także tzw. postów przypiętych.
Serdecznie pozdrawiam życząc dobrego odbioru niniejszego bloga! 🙂

3 odpowiedzi na “O Dostępnym Apple co i jak i dlaczego.”

Tia. Jak mówiłem wszystko się ładnie opóźnia z powodu niezaglądania i też ostatnio braku czasu. Jak ja
ładnie umiem wszystko przewidzieć. 🙂
A tak na już poważnie, to jutro powinno coś się pojawić nowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

EltenLink

%d bloggers like this: