Kategorie
Wszystkie wpisy

Z gorącymi życzeniami na te święta i nowy rok

Kochani,

w ten wyjątkowy czas jakim są święta Bożego Narodzenia, chciałbym wam z serducha złożyć życzenia wszystkiego najlepszego.

Niech ten czas będzie pięknym i dobrym początkiem dobrych rzeczy, ale też wspaniałym końcem tych złych, które niech już nigdy nie wrócą.

Życzę radości, wiary, nadziei i miłości; życzę pokoju w serduchach i wolności. Życzę, aby każdy z nas w te święta odkrył coś wyjątkowego dla siebie, co będzie budowało i dodawało skrzydeł zarówno w tym, jak i nadchodzącym 2022 roku.

Niech te święta będą też czasem dla samego siebie, dla rodziny, dla najbliższych. Niech w ten piękny czas technologia pomaga i wspomaga na tyle na ile może, ale niech nie przyćmiewa tego co najważniejsze, czyli relacji, miłości, radości, wzajemnej otwartości na siebie, życzliwości.

Życzę też bezawaryjności naszych jabłuszek czy to od strony programowej, czy to sprzętowej, a ten nowy rok niech będzie rokiem jeszcze lepszej dla nas dostępności we wszelkich obszarach życia – cyfrowym, architektonicznym i innych, w których chcielibyście gruntownych zmian.

Raz jeszcze wszystkiego pięknego, sylwestra pozytywnie emocjonującego, całkiem szampańskiego, acz mimo wszystko regenerującego.:)

Jak obiecałem, tak kochani słowa dotrzymałem i treść świąteczną dla was napisałem. Mimo braku kolejnego wpisu tematycznego, który planowałem i wam obiecałem, wrzucam ten. Tamten się jeszcze produkuje i jutro a najpewniej pojutrze się napewno pojawi. Jeszcze dwa mam na ten rok w planach, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tymczasem świątecznie ściskam i pozdrawiam. Trzymajcie się i radujcie na tyle na ile możecie. Do następnego wpisu.👋🤗

2 odpowiedzi na “Z gorącymi życzeniami na te święta i nowy rok”

Dzięki Maciuś. Dla ciebie też wesołego Merry christmas i szczęśliwego nowego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

EltenLink

%d bloggers like this: